BIZTRAC BETA
Utleie av egen eller leid fast eiendom

FMV MOBILITETSHUS AS

Org.nr 818589832 Aksjeselskap (AS) Bærum Stiftet 2017 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Stiftet 2017
Aksjekapital 4,0 mill. kr

Signaler

1 flagg
  • Nylig endring 2026-06-24 Adresseendring registrert 2026-06-24.

FMV MOBILITETSHUS AS er registrert som aksjeselskap i Bærum, Akershus med organisasjonsnummer 818589832. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2017. Registrert aksjekapital er 4,0 mill. kr fordelt på 40000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å erverve, utvikle, forvalte og selge eiendom.».

Hvem eier FMV MOBILITETSHUS AS?

JOTNE FMV VEST 1 AS
FMV MOBILITETSHUS AS

FMV MOBILITETSHUS AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier FMV MOBILITETSHUS AS?

FMV MOBILITETSHUS AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Konsernstruktur

FMV MOBILITETSHUS AS er morselskap for 23 datterselskaper:

Ofte stilte spørsmål om FMV MOBILITETSHUS AS

Hvem eier FMV MOBILITETSHUS AS?

JOTNE FMV VEST 1 AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvor holder FMV MOBILITETSHUS AS til?

FMV MOBILITETSHUS AS har forretningsadresse i Fornebu.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.